021-91691450 info@iranekarafarin.ir

دربــاره‌ی‌

ایران کارآفرین

آموزش یک سرمایه‌گذاری بسیار ارزشمند است.

در بسیاری جوامع اخلاق محور، آموزش و اقتصاد و توجه به مدیریت از اولویت بسیار بالایی برخوردار هستند.

شنیدن صدای کارآفرینان از زبان پژوهشگران کارآفرینی بسیار زیبا و آموزنده خواهد بود.

برای شنیدن ایران کارآفرین کافی است…

رویکرد ما چطور است

سوال اینجاست که آیا کارآفرینی یک علم است یا یک رویکرد؟

با وجود اینکه کارآفرینی را شاید بتوان خیلی ساده تعریف کرد اما در اصل این به این معنی نیست که کارآفرینان افراد بسیار متفاوتی هستند که متفاوت فکر میکنند و متفاوت عمل می کنند. کارآفرینی علاوه بر ویژگی های ذاتی، ویژگی های اکتسابی نیز دارد که ما در ایران کارآفرین تلاش میکنیم رویکردی علمی به آنچه که کارآفرینان آموخته اند و می آموزند داشته باشیم.

چگونه ایران کارآفرین، کارآفرینی را ترویج می کند؟

تصمیم به کارآفرینی یکی از تصمیمات اساسی در حوزه اشتغال فردی و طراحی کسب وکار برای دیگران است.

مدیریت یک کسب و کاری که هنوز وجود خارجی ندارد تعیین می‌کند که یک کار ارزش سرمایه‌گذاری توسط دیگران برای آن ایده را دارد یا خیر. ایران کارآفرین ذهن کارآموزان کارآفرینی را پرواز خواهد داد.

ایران کارآفرین چطور کار می‌کند

خیلی ساده، رجوع به سایت یا شبکه های اجتماعی و شنیدن ایران کارآفرین

اما برای تولید کنندگان به این سادگی ها نیست، طراحی محتوا، تنظیم برنامه، ضبط، و تدوین برای شما کمترین کاری است که ایران کارآفرین انجام می دهد.

ایران کارآفرین آن چیزی که برای کارآفرینان لازم است را برای شما مدیریت می‌کند

تولید محتوا در قالب متن، صوت و تصویر

مقالات علمی، پادکست ها و مصاحبه ها و هر آنچه علاقه مند هستید محیاست.

درباره‌ی ما:

در جوامع پیشرو، کارآفرینان و کوشش‌های آن‌ها، تعیین‌کننده‌ی میزان کامروایی و کامیابی انسان‌ها در کسب درآمد، رفع بیکاری و رشد اقتصادی هستند. مجموعه‌ای از اعمال کارآفرینان می‌تواند توانایی آشکارساختن و آفرینش فرصت‌های کارآفرینانه توسط دیگران را رویانده و باعث رشد تصاعدی اقتصادی شود. در این راستا، ایران کارآفرین بر خود می‌داند که با درنظرگرفتن اینکه ثبت هنر و راه و روش کارآفرینان، آموزگاران و نظریات علمی در این حوزه برای آحاد جامعه آموزنده خواهد بود، به ثبت این هنرورزی کارآفرینانه بپردازد و موجب منتشر شدن آن برای عموم شود تا بخشی از جامعه را در تحول اقتصادی راهنمایی کند.

 

ایران کارآفرین نگاهی تازه به مقوله‌ی کارآفرینی است که با گروهی از کوشاترین کارآفرینان، مشاوران، آموزگاران و فارغ‌التحصیلان کارآفرینی راه‌اندازی شده است و با دانش به اینکه کارآفرینی برای تمام مقاطع و مرتبط به همه‌ی رشته‌های تحصیلی و همه‌ی پیشه‌ها است، پرچم اندیشه‌ی کارآفرینانه را برافراشته و اراده‌ای پولادین برپا داشته است تا بتواند توانمندی جامعه را برای بهبود فرایندهای کسب‌وکاری، همراه و همگام با کارآفرینان، راهوران، مدیران و افراد مستعد در راستای اهداف بالنده‌ی نظام اقتصادی کشور و زیست‌بوم کسب‌وکار (استارتاپ‌های نوپا، کسب‌وکارهای درحال‌توسعه، شرکت‌های توسعه‌یافته و پیشرو و …) در خدمت کشور و مردم باشد.

ازاین‌رو، ایران کارآفرین با بینش و شهودی که بدان رسیده، مقصود خود را یافته و در آنچه خداوند ایشان را برای آن آفریده و راهنمایی می‌کند، با تمام وجود جان‌فشانی کرده و در پیمان خود در این راه استوار خواهد ماند.

مأموریت:

سه پاس بنیادین در خط‌مشی و سیاست ایران کارآفرین:

 

  • پایبندی به رهنمودهای مسئولیت‌های اجتماعی در همه‌ی زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و زیست‌محیطی، زیربنا و پندار ایران کارآفرین است.
  • درستکاری و راست‌گویی در فرایندها و سازوکارهای ایران کارآفرین، ضمانت گفتار و گفتمان ایران کارآفرین است.
  • همیاری و همکاری با پایگاه‌های دانشگاهی و علمی، صنعتی، نخبگانی، دانشجویی و دانش‌آموختگی همه‌ی رشته‌ها، منش و کردار ایران کارآفرین است.

مأموریت، آرمان و اهداف ایران کارآفرین

  • پرورش و توسعه‌ی دانش، مهارت و توان نهفته انسان‌ها از راه آموزش‌های مستقیم و غیرمستقیم مدیریتی و کارآفرینی به‌منظور توسعه محصول و خدمات باکیفیت بهتر، مأموریت ایران کارآفرین است.
  • آرمان ما این است که نقشی مؤثر در ساختن روحیه‌ی کارآفرینی موجب شکوفا کردن استعدادهای ملی است که در بهره جستن از فرصت‌ها خود را پاسخگو و کنشگر بدانند، به‌گونه‌ای که هر کس در جایگاه کاری خود نوآوری داشته و یا با آفرینش کسب‌وکاری نو تحولی در جامعه ایجاد کند تا به‌این‌ترتیب اجتماعی کوشا، پویا، پیش‌گام و کارآفرین محور داشته باشیم.
  • همراهی، همگامی و نیرورسانی به کارآفرینان، پیشه‌وران، شرکت‌ها، سازمان‌ها، کسب‌وکارهای کوچک، دانشجویان و کارجویان در راستای نوآوری در کسب‌وکار، آفرینش شغل و بهبود محیط کسب‌وکار، از انگیزه‌ها و اهداف ایران کارآفرین است.

ایران کارآفرین آنچیزی که برای کارآفرینان لازم است را برای شما مدیریت می‌کند

تولید محتوا در قالب متن، صوت و تصویر
مقالات علمی، پادکست ها و مصاحبه ها و هر آنچه علاقه مند هستید محیاست.

چشم انداز

بر این باور هستیم که چاره‌اندیشی برای معضل بیکاری و عدم اشتغال مولد و چالش‌های زاده شده از آن، که برخی از جوامع با آن روبرو هستند، تنها افزایش اعطای وام و استخدام چند صد یا چند هزار متقاضی کار نیست، بلکه از بهترین اقدامات، بهبود آهسته و پیوسته‌ی نگرش نسبت به کارآفرینی است. بدین منظور ما خود را مسئول، همراه و همیار زیست‌بوم کارآفرینی ایران می‌دانیم تا با ایران کارآفرین، مردم و ایرانی کارآفرین بسازیم و در حل این چالش‌ها و توسعه‌ی کارآفرینی، کوشا و بی‌همتا باشیم.

امید داریم تا در طی پنج سال آینده، با صدها متخصص همکاری کنیم، هزاران دانشجو و کارآموز را به صنایع مختلف معرفی کرده و به بیش از هزار واحد کسب‌وکاری خدمات تخصصی ارائه کنیم و در این مدت توجه ویژه‌ای به کارآفرینان و کارآفرینی برون‌مرزی داشته و بیش از چند صدهزار مخاطب داشته باشیم.

خدمات ایران کارآفرین

کلیک کنید

داستان ایران کارآفرین

درباره آنچه که ما انجام می‌دهیم و چگونه به اینجا رسیدیم

هنگامی‌که می‌گوییم ایران کارآفرین یک سرمایه‌گذاری است به چه معناست؟

سرمایه‌گذاری به معنی اختصاص دادن پول برای چیزی با انتظار سود و منافع از آن در آینده است. به‌طور دقیق‌تر سرمایه‌گذاری تعهد پول یا سرمایه برای خرید کالاها یا دارایی‌های دیگر، به‌منظور به‌دست‌آوردن منافع از آن است. در علم اقتصاد، سرمایه‌گذاری یعنی خرید کالایی که در حال حاضر مصرف نمی‌شود اما در آینده فرد به آن نیاز پیدا خواهد کرد و آن کالا برای او سودآور خواهد بود.

درنتیجه شما با ایران کارآفرین بدون هزینه، بر روی خودتان سرمایه‌گذاری کرده‌اید و در آینده ارزشمندتر خواهید شد.

گروه ایران کارآفرین فعالیتی عام المنفعه و با اهداف اجتماعی می باشد.

هر فرد و هر گروهی که با گروه ایران کارآفرین همراه است، باور دارد که جهاد برای هر چه باشکوه تر کردن ایران اسلامی چندین مرحله و بعد دارد و یکی از این ابعاد، توجه ویژه و با دقت به موضوع کارآفرینی می باشد.

از دیدگاه کارآفرینی رقابت اقتصادی جهانی، نیاز به نیروی کار انسانی را کاهش می دهد. در نتیجه به زودی بیکاری مضاعفی بر جوامع حکمفرما خواهد شد. از این رو فقط افرادی می توانند با موفقیت از این گذرگاه تاریخی گذر کنند که توانمندی و کارآمدی های بیشتری برای بقا داشته باشند و روند بی کاری های جدید حاصل از رقابت در سطوح جهانی از یک سو زنگ خطر بالقوه برای آنهایی است که نمیخواهند فلسفه ی لزوم این تغییر را بپذیرند و اینجاست که رسالت ایران کارآفرین آغاز می شود.

آموزش همیشه در کلاس درس اتفاق نمی افتد.

آموزش نگرش کاربردی ما نسبت رخدادهاست.

  جایگاه شما و برند کسب و کار شما در اکوسیستم کارآفرینی کشور در ایران کارآفرین  رقم می خورد.

آماده ی رقابت هستید؟

اهداف

گروه ایران کارآفرین

 

دسترسی سریع

مرور صفحات

خانه
درباره
خدمات
رویگرد
تماس

تماس باما

در ارتباط باشید

۹۱۶۹۴۵۰ (۰۲۱)
info@iranekarafarin.ir
شنبه تا جمعه: ۸ صبح – ۱۰ شب